Bravo Roberto

Autor: Jozef Mathia | 16.3.2018 o 8:15 | Karma článku: 5,23 | Prečítané:  1188x

Stará múdrosť vraví, že všetko zlé je na niečo dobré. To, že už nebudeš premiérom nebude mať síce žiadny vplyv na fungovanie vesmíru, Zeme, Európy, ale do tvojho života to prinesie len pozitíva.

Pozri na svojho predchodcu, (Ten-koho-netreba-menovať, Otec národa, Veľký Mufty ) musel si prejsť strastiplnú cestu, aby sa nakoniec dostal k svojmu vytúženému koníčku.  Najprv  musel uniesť prezidentovi syna, tak udeliť amnestie, dať po hube novinárskej, protislovenskej prostitútke, aby ho nakoniec odvolali a on nám krásne zanôtil svojim ľubozvučným hlasom. Zbohom, idem od vás, neublížil som nikomu z vás... Potom si kúpil stádo oviec a venuje sa tomu, na čo bol predurčený. Ty si tiež vytrpel svoje a nechcem sa tu o všetkom rozpisovať. Veď len posledne dni ako ti dali zabrať. Nestačilo, že celé tvoje funkčné obdobia ti po krku šiel ten pekelník Dzurinda aj s Radičovou, ale nakoniec sa k ním ešte pridal aj Soros. Scientolog Kiska je kapitola samá o sebe a o tom po tom, ako vraví Bela, tvoj bývalý kamarát. Ináč ja som to tušil od začiatku, že ten Maďarón ťa zradí. Ty do nich pekne kameňom a oni do teba skalou.

 

Prejdem k pozitívnej stránke veci. Predstav si, že ráno vstaneš kedy chceš, nemusíš si nahodiť kvadro a nemáš žiadne obavy, čo zase vymyslel Danko. Jednoducho si pôjdeš bezstarostne zabehať na hrádzu. Celý deň máš pre seba, bez pevného programu, bez otravných tlačoviek, zasadaní vlády, Bruselu, Štrasburgu. Odrazu si slobodný človek a dokonca ani telefón nemusíš dvíhať. Keď budeš chcieť chvíľu pobudnúť s Majkou, nemusíš vymýšľať služobne cesty a kvôli tomu bežať až za Merkelovou. Jednoducho zavoláš na mobil a stretnete sa hoci aj na hrádzi. Už nie si premiér a ona štátna radkyňa, ale ste iba... O živobytie už máš dávno postarané a môžeš si napríklad postaviť domček, alebo aj dva, tri, desať, päťdesiat. Príkladov by som mohol uviesť ešte veľa, ale na to prídeš sám. 

 

Samozrejme, že budeš naďalej všetko riadiť, ale v pokoji a na tlačovkách si to pekne odkrúti Pelegrini. Bol to dobrý ťah, lebo jeho meno znie tak pekne taliansky. Myslím, že si tým udobríš aj svojich partnerov z juhu. A čo ťa čaká do budúcna? S najväčšou pravdepodobnosťou vyhráš predčasné voľby, ale vládnuť už nebudeš. S najväčšou pravdepodobnosťou ťa ani nezavrú, lebo u nás gaunerov nezatvárajú. Slovensku by najviac prospelo, keby si sa venoval už len behu po hrádzi a možno aj výstavbou toho domčeka, alebo domčekov.

P.S. S tými domčekmi by som ti vedel aj pomôcť, hápeš.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nemecko nevyčíta Slovensku únos Vietnamca, tvrdí Saková

Denisa Saková rokovala s nemeckým ministrom vnútra Seehoferom.

DOMOV

Zdravotnícke šmejdy ponúkajú naďalej. Zakročiť nevie nikto

Pomôcky predáva firma zo súostrovia Komory.


Už ste čítali?