2024

Autor: Jozef Mathia | 14.12.2015 o 7:09 | Karma článku: 9,24 | Prečítané:  326x

Príroda odela krajinu do bieleho snežného rúcha, akoby tušila tento slávnostný deň. Deň, keď si pripomíname piate výročie vystúpenia našej krajiny z nenávidenej a nedemokratickej európskej únii.

V hlavnom meste sa chystá veľkolepá vojenská prehliadka, kde v jednom šíku budú pochodovať ozbrojené sily a policajný zbor. Ten hrdinský policajný zbor, ktorý v počte 55 000 príslušníkov dennodenne chráni naše hranice pred nepriateľom. Ako píše zahraničná tlač napríklad v Rusku a KĽDR, ostrov slobody v Európe odoláva neustálym nátlakom imperialistov. Na prehliadke vystúpi so slávnostným prejavom náš prezident, predseda parlamentu a premiér v jednej osobe náš drahý Róbert . Červeno žiariacu tribúnu postavil na vlastné náklady Váhostav. Všetky tri televízie budú prenášať túto úchvatnú šou. Prezidentská kancelária oznámila, že z príležitosti tak významného sviatku náš drahý prezident udelí amnestiu pre Alojza H., ktorý si odpykáva zaslúžený doživotný trest za vlastizradu. Náš drahý prezident uvažoval o širokej amnestii aj pre ďalších 150 000 odsúdených vlastizradcov, ale na protest pracujúcich a hlavne príslušníkov ľudových milícii amnestiu zúžil na jednu osobu. Hneď po prehliadke sa bude konať mimoriadny zjazd  štátostrany Smer. Jeho hlavnou témou budú blížiace sa voľby. Od kedy je v ústave ukotvená vedúca úloha strany, ľud sa s nadšením zúčastňuje volieb. Posledné voľby sú toho dôkazom, kde z 99.8% zúčastnených voličov volilo Smer 99,7%. My pracujúci dávame verejný prísľub, že budúce voľby to bude ešte vyššie číslo, ktoré odovzdáme štátostrane.  Zajtra náš drahý prezident prestrihne pásku a spustí do prevádzky diaľnicu Bratislava – Košice, ktorú v predstihu dostaval Váhostav. Na ceremoniáli vystúpi najpopulárnejší folklórny súbor Smeráčik a zaspieva aj náš zlatý slávik pán Jariabek. Ako býva zvykom, určite nebudú chýbať a prekvapia nás svojím vystúpením aj pionieri. Pásku budú symbolicky a vďačne držať na jednom konci zdravotné sestry a na druhom učiteľky a učitelia. Diaľnica, ako to už zdôraznil náš drahý prezident je aj cestou histórie, kde naši umelci inštalovali sochy významných osobnosti našich dejín. Na začiatku diaľnice v Bratislave stojí socha nášho prvého cisára Svätopluka a na konci diaľnice v Košiciach zase súsošie objímajúcich a bozkávajúcich sa otcov zakladateľov národa Vladimíra Mečiara a drahého prezidenta. Po celej dĺžke diaľnice sú rozmiestnené sochy významných osobnosti ako bol Juro Jánošík, či z nedávnej histórie praotcovia štátostrany súdruh Gustáv Husák  a Vasiľ Biľak. V nasledujúcich dňoch nás čakajú už len sviatky pokoja, takzvané Vianoce a potom už len vytúžene voľby, kde si znova zvolíme našu stranu ochrankyňu a ľudí, čo budú robiť pre nás.

 

Na záver drahý ovčania (od slova ovca ), keďže sa fakt blížia voľby, prečítajte si tento článok viackrát. S pozdravom a česť práci drahí veriaci Váš pobirmovaný autor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?