2024

Autor: Jozef Mathia | 14.12.2015 o 7:09 | Karma článku: 9,24 | Prečítané:  348x

Príroda odela krajinu do bieleho snežného rúcha, akoby tušila tento slávnostný deň. Deň, keď si pripomíname piate výročie vystúpenia našej krajiny z nenávidenej a nedemokratickej európskej únii.

V hlavnom meste sa chystá veľkolepá vojenská prehliadka, kde v jednom šíku budú pochodovať ozbrojené sily a policajný zbor. Ten hrdinský policajný zbor, ktorý v počte 55 000 príslušníkov dennodenne chráni naše hranice pred nepriateľom. Ako píše zahraničná tlač napríklad v Rusku a KĽDR, ostrov slobody v Európe odoláva neustálym nátlakom imperialistov. Na prehliadke vystúpi so slávnostným prejavom náš prezident, predseda parlamentu a premiér v jednej osobe náš drahý Róbert . Červeno žiariacu tribúnu postavil na vlastné náklady Váhostav. Všetky tri televízie budú prenášať túto úchvatnú šou. Prezidentská kancelária oznámila, že z príležitosti tak významného sviatku náš drahý prezident udelí amnestiu pre Alojza H., ktorý si odpykáva zaslúžený doživotný trest za vlastizradu. Náš drahý prezident uvažoval o širokej amnestii aj pre ďalších 150 000 odsúdených vlastizradcov, ale na protest pracujúcich a hlavne príslušníkov ľudových milícii amnestiu zúžil na jednu osobu. Hneď po prehliadke sa bude konať mimoriadny zjazd  štátostrany Smer. Jeho hlavnou témou budú blížiace sa voľby. Od kedy je v ústave ukotvená vedúca úloha strany, ľud sa s nadšením zúčastňuje volieb. Posledné voľby sú toho dôkazom, kde z 99.8% zúčastnených voličov volilo Smer 99,7%. My pracujúci dávame verejný prísľub, že budúce voľby to bude ešte vyššie číslo, ktoré odovzdáme štátostrane.  Zajtra náš drahý prezident prestrihne pásku a spustí do prevádzky diaľnicu Bratislava – Košice, ktorú v predstihu dostaval Váhostav. Na ceremoniáli vystúpi najpopulárnejší folklórny súbor Smeráčik a zaspieva aj náš zlatý slávik pán Jariabek. Ako býva zvykom, určite nebudú chýbať a prekvapia nás svojím vystúpením aj pionieri. Pásku budú symbolicky a vďačne držať na jednom konci zdravotné sestry a na druhom učiteľky a učitelia. Diaľnica, ako to už zdôraznil náš drahý prezident je aj cestou histórie, kde naši umelci inštalovali sochy významných osobnosti našich dejín. Na začiatku diaľnice v Bratislave stojí socha nášho prvého cisára Svätopluka a na konci diaľnice v Košiciach zase súsošie objímajúcich a bozkávajúcich sa otcov zakladateľov národa Vladimíra Mečiara a drahého prezidenta. Po celej dĺžke diaľnice sú rozmiestnené sochy významných osobnosti ako bol Juro Jánošík, či z nedávnej histórie praotcovia štátostrany súdruh Gustáv Husák  a Vasiľ Biľak. V nasledujúcich dňoch nás čakajú už len sviatky pokoja, takzvané Vianoce a potom už len vytúžene voľby, kde si znova zvolíme našu stranu ochrankyňu a ľudí, čo budú robiť pre nás.

 

Na záver drahý ovčania (od slova ovca ), keďže sa fakt blížia voľby, prečítajte si tento článok viackrát. S pozdravom a česť práci drahí veriaci Váš pobirmovaný autor.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Zabíjali padajúce budovy, medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?