fejsbuk

Autor: Jozef Mathia | 4.9.2015 o 7:11 | Karma článku: 9,83 | Prečítané:  1733x

Facebooku mám plné zuby a tak som ho prestal používať. Nepodarilo sa mi ho zrušiť , ani netuším ako sa to robí a tak tam zostal aj bez mojej prítomnosti.

V súčasnej dobe sa snažím priateliť reálne, mimo facebook,  ale zároveň uplatňujem rovnaké zásady. Ráno vstanem a dopodrobna zdokumentujem svoju obvyklú činnosť.  Pofotím si raňajky, spišské párky s horčicou, rannú hygienu, ale samozrejme v medziach slušnosti. Zdokumentujem čo sa zmenilo od včera v mojej záhrade, v byte, garáži a nakoniec nafotím aj našu ulicu.  Fotky pekne vytlačím a urobím z nich aspoň po dvadsať kópii. Cestou do práce, keď idem po ulici, zastavujem okoloidúcich, rozdám im fotografie a porozprávam im, čo som jedol, ako sa cítim, čo som všetko robil, ako som spal, aký film som večer videl a čo hodlám robiť dnes. Nezabudnem každému pripomenúť, že ho milujem a chcem byť s ním priateľ a teším sa na ďalšie stretnutie. V trolejbuse pozorne načúvam rozhovory iných ľudí a niekedy sa zapájam do ich rozhovoru. Tak isto ich všetkých ubezpečím, že ich milujem a teším sa na naše priateľstvo. V práci poväčšine fotím len pikošky, lebo práca je sama o sebe nudná, stereotypná a ja chcem byť originálny. Pofotím nenápadne kolegyňu, ktorá prišla v minisukni. Skúšam tajne aj pod stolom, lebo mám takú šikovnú paličku na mobil, selfi palička. Nezabudnem pripomenúť všetkým kolegom, že ich milujem a teším sa z nášho vzájomného priateľstva. Tesne pred koncom pracovnej doby, vytlačím a skopírujem fotografie aby som mohol cestou z práce rozdávať okoloidúcim, novým priateľom. Tak to robím každý deň a ono to funguje.

 

Mám šiestich nových priateľov, ktorí má milujú a sú mi neustále v pätách. Dvaja policajti,  jeden žiarlivý manžel. Jeden súkromný detektív, jeden psychiater a jeden právnik.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Veľký objav astronómov, ďaleké planéty môžu mať vodu aj život

V systéme Trappist-1 je sedem Zemi podobných planét. Tri z nich môžu mať oceány z tekutej vody.

KOMENTÁRE

Každý astronóm a tvorca nových liekov im pripomína, aké sú nuly

Namiesto cesty ľudstva na Mars, rozprávajú blázni o malom človeku.


Už ste čítali?