Naša frajerka

Autor: Jozef Mathia | 11.10.2013 o 8:04 | (upravené 11.10.2013 o 14:27) Karma článku: 15,05 | Prečítané:  1473x

Hneď v úvode musím napísať, že ja nikomu frajerku nezávidím a tieto riadky vôbec nevznikli zo závisti. Mať frajerku je ťažké a zložité rozhodnutie, hoci na začiatku príde akosi samo. Prináša to so sebou riziká, môže sa to dozvedieť manželka, známi, ulica , mesto alebo aj celý národ.

Frajerka vyžaduje veľa pozornosti a času. Treba mať všetko logistický vyriešené, aby sa stíhala rodina, práca a niekedy aj štátnické povinnosti. Ďalej treba dodržať utajenie, ale v medziach slušnosti a úcty k slečne. Nebudeme ju predsa prevážať v kufri auta. O frajerke sa nedá rozprávať len tak s hocikým, treba si určiť okruh priateľov, ktorým sa môžeme zdôveriť , prípadne pochváliť a hlavne čo sa týka detailov, preháňať a preháňať. Samozrejme tieto poznatky nemám z vlastnej skúsenosti, ale všetko iba z počutia. Takáto diskrétna záležitosť si vyžaduje aj nemalé finančné prostriedky. Tieto finančné prostriedky by mali byť striktne oddelené od rodinných, firemných, prípadne štátnych. A tu sa dostávame ku koreňu vecí. Predstavme si čisto hypotetickú záležitosť, vysoký štátny predstaviteľ (možno aj najsamvyšší), nazvime ho Robko ( od slova robotník) si nájde frajerku. Aby stíhal náročný pracovný program a pritom aj svoju drahú, zamestná si ju ako asistentku. Aby neutrácal svoje úspory a nebodaj ešte stranícke, tak sa celá tato diskrétna záležitosť zafinancuje zo štátneho rozpočtu. Upozorňujem, že akákoľvek podobnosť s nejakou konkrétnou osobou je čisto náhodná. Aby sa predišlo problémom s novinármi a podobnou háveďou, diskrétna známosť by mala mať zvláštny štatút. Keďže je platená daňovými poplatníkmi mala by mať vlastný úrad a tým by sa vyriešili všetky komplikácie. Už žiadne skrývanie, zastieranie skutočnosti, všetko by bolo zastrešené úradom. Ako k tomu príde taký slušný, usporiadaným životom žijúci občan, že nechtiac musí prispievať niekoľkými centami na frajerku, ktorú by si inač ani vo sne nedovolil ? A čo takí playboy ktorí prispievajú na frajerku a nemôžu ju ani pozvať na večeru ? Vážení ovčania (od slova ovca) takáto inštitúcia je potrebná, zmysluplná a správna. Veď človek nikdy nevie kde sa ocitne. Ako povedal jeden známy súdruh „ všetcia sme z jedného chlieva“
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

ŠPORT

Utiahnutosť mu bránila v rozlete, tvrdí o ňom jeho tréner

Jakub Holúbek je na správnej ceste.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?